Home
اخبــار / حفاری
عقد قرارداد تامین دستگاه حفاری و خدمات جانبی با  شركت ملی  مناطق نفت خیز جنوب

عقد قرارداد تامین دستگاه حفاری و خدمات جانبی با شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب

کـد خبر: 1391


13 تیر 1397

ساعت: 16:58

نویسنده:

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال _  در روز شنبه مورخ 97/4/9 حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت حفاری شمال در مدیریت قراردادهای شرکت مناطق نفت خیز جنوب حضور پیدا کردند. هدف از این دیدار که منجر به امضاء و  عقد قرارداد با شرکت مناطق نفتخیز جنوب بوده است، شرکت حفاری شمال توانست با بزرگترین شركت نفتی زیر مجموعه شركت ملی نفت كه با بیش از 45 میدان هیدروكربوری بزرگ و كوچك در گستره ای از خاك عزیز كشورمان و بعنوان تولید كننده 80 درصد نفت خام و 16 درصد گاز كشور می باشد، به تفاهم همکاری دست پیدا کند واین شروع جدیدی برای فعالیتهای شركت حفاری شمال است كه بعنوان تنها شركت بین المللی ایران در فراسوی آبهای كشورمان در حال فعالیت می باشد. این پروژه برای مدت 19 ماه جهت تامین دستگاه حفاری و خدمات جانبی منعقد شده است.

گفتنی است اولین دستگاه شركت حفاری شمال با نام NDC117 در تاریخ دوازهم اسفند ماه سال 96 از میدان آزادگان جنوبی به محل چاه اهواز510 انتقال و در تاریخ بیست و سوم اسفندماه Spud شد. 
محل این چاه در فاصله 10 كیلومتری شهر اهواز قرار داشته و عمق پیش بینی این چاه 3300 متر و برنامه زمان بندی آن جهت انجام عملیات حفاری و تكمیل چاه 98 روز است؛ كه این مهم مطابق با برنامه زمان بندی در حال انجام می باشد و با  سعی و تلاش متخصصان حفار مرد شرکت حفاری شمال طی هفته جاری مراحل تكمیل چاه به پایان رسیده و به چاه جدید منتقل می شود. در این پروژه از خدمات حفاری و جانبی شركت حفاری شمال از قبیل: خدمات سیمانكاری، نمودارگیری از گل حفاری، بالك پلنت ، سیستم مدیریت پسماند و سایر خدمات جانبی استفاده شد. 
لازم به ذکر است چندی پیش با حضور حمید رضا گلپایگانی مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شركت حفاری شمال؛ جلسه ای نیز  با مهندس رئیسی؛ رئیس اداره كل حفاری مناطق نفتخیز؛ در شركت  ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد، كه در این دیدار وی از عملكرد مطلوب شركت حفاری شمال طی این مدت همکاری ابراز رضایت کامل داشته و بر ادامه این روند تاكید کرد. 
در خاتمه باید عنوان کرد: در حال حاضر شركت حفاری شمال با شركتهای نفت مناطق مركزی، شرکت فلات قاره، شركت مهندسی و توسعه نفت، شرکت مدیریت اكتشاف و شركت DRAGON OIL  قرارداد در حال انجام کار دارد.
  • عقد قرارداد تامین دستگاه حفاری و خدمات جانبی با  شركت ملی  مناطق نفت خیز جنوب

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: