Home
اخبــار / حفاری
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت حفاری شمال

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت حفاری شمال

کـد خبر: 1479


06 آذر 1397

ساعت: 15:08

نویسنده:

مراسم تودیع حمید رضا گلپایگانی و معارفه مسعود عیدی، مدیرعامل سابق و جدید شرکت حفاری شمال، صبح روز (28 آبان ماه) با حضور وحید باقری مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت حفاری شمال در سالن کنفرانس این شركت برگزار شد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال، طی مراسمی که با حضور وحید باقری مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، معاونین و مدیران ارشد شرکت حفاری شمال در دفترمرکزی این شركت برگزار شد، مسعود عیدی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی و از زحمات حمید رضا گلپایگانی مدیر عامل پیشین قدردانی شد. گفتنی است وی بعنوان مشاور مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا در حوزه اکتشاف و تولید E&P منصوب شد.
در ابتدای این جلسه دکتر باقری مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا ضمن تقدیر از عملکرد مثبت و مطلوب دو ساله دکتر گلپایگانی مدیرعامل این شرکت، فعالیتهای صورت گرفته را مفید ارزیابی کرد و خاطر نشان ساخت: بدون شک موفقیت حاصله مرهون زحمات ارزنده مدیر عامل و پرسنل شرکت است که چشم اندازی روشن و آینده ای مطلوب و روشن در انتظار شرکت حفاری شمال است و امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه یابد .
در ادامه حمید رضا گلپایگانی نیز ضمن تشریح فعالیتهای دو ساله دوران تصدی عنوان کرد: با حمایتها و رهنمودهای ارزنده ریاست محترم بنیاد مستضعفان جناب آقای سعیدی کیا و مدیر عامل محترم هلدینگ انرژی گستر سینا، فعالیتهای ارزنده ای صورت گرفته است و فروش ساختمان همیلا به جهت تسویه بدهی بانکی و افزایش 100 درصدی سهام شرکت از جمله همین حمایتها و اقدامات است .
وی در ادامه افزود: با توجه به سود بسیار خوبی که در شش ماهه نخست سال حاصل شد، امیدوارم در ماههای آتی شاهد بهبود وضعیت و اقتدار شرکت حفاری شمال باشیم.
در ادامه گلپایگانی ضمن تقدیر وتشکر از پرسنل شرکت بویژه روسای محترم دستگاه و پرسنل محترم سختکوش عملیاتی که بر روی دستگاههای حفاری فعالیت می کنند؛ افزود:  از همه پیمانکاران محترم شرکت حفاری شمال که این شرایط سخت و طاقت فرسا را تحمل می کنند و همراه ما هستند و از سهامداران محترم نیز که با سعه صدر سالها سود خویش را دریافت نکرده و با افزایش سرمایه شرکت موافقت کردند و از تمامی معاونین، مشاورین، مدیران، روسا و بویژه اعضای محترم هیئت مدیره  نیز کمال تشکر و امتنان را دارم.

  • مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت حفاری شمال

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: