حفاری شمال


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

برپایی موکب اربعین هلدینگ انرژی گستر سینا بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شلمچه

برپایی موکب اربعین هلدینگ انرژی گستر سینا بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شلمچه

به گزارش روابط عمومی شركت حفاری شمال- جواد بورد مدیر خدمات شركت حفاری شمال و نماینده هلدینگ انرژی گستر سینا در موكب اربعینی بنیاد مستضعفان با اشاره به ارائه خدمات مختلف به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در موکب خدمت رسانی زائرین اربعین حسینی (ع)، عنوان کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های ایجادشده بستر حضور تمامی مواکب فراهم نشد؛ به همین دلیل به دستور سرپرست هلدینگ انرژی گستر سینا و با محوریت شركت حفاری شمال و با پشتیبانی شرکت‌های نفت بهران، شركت حفاری شمال، اكتشاف انرژی گستر پارس و شركت پالایش قطران ذغال سنگ این موکب برپا شد. 
متولی موکب خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) از توزیع آب آشامیدنی، كیك و آبمیوه به صورت مداوم در این موکب خبر داد و گفت: هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام در میان زائران در مرز شلمچه توزیع می‌شود.
وی افزود: در هر وعده به طور متوسط به 1500 زائر خدمات ارائه می‌شود و این موكب بدلیل امكان سیار بودن و سهولت تردد توان پذیرایی از تمام زوار را دارا می‌باشد. گفتنی است در راستای عمل به رسالت اجتماعی و محرومیت زدایی در روز پایانی تعداد 100 بسته غذایی تهیه و بین نیازمندان شهرستانهای خرمشهر و آبادان توزیع گردید.
گزارش تصویری

روتيتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (91)
گروه خبر: حفاری
کد خبر: 1920