حفاری شمال


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

برگزاری نخستین دوره تخصصی آموزشی كنترل فوران چاه در پایگاه پشتیبانی شیراز شركت حفاری شمال

برگزاری نخستین دوره تخصصی آموزشی كنترل فوران چاه در پایگاه پشتیبانی شیراز شركت حفاری شمال

به گزارش روابط عمومی شركت حفاری شمال- محسن گچ‌پزانی در روز یکشنبه مورخ یازدهم مهر ماه و در حاشیه افتتاحیه دوره تخصصی كنترل فوران چاه گفت: این دوره‌ها در راستای الزامات كارفرمایی و ارتقاء سطح دانش و ایمنی كاركنان بوده که با حضور كارآموزان معرفی شده از سوی معاونت عملیات حفاری برگزار گردیده‌است.
رئیس اداره آموزش منابع انسانی ضمن تشكر از مدیرعامل و تمامی همكارانی كه در تجهیز و راه‌اندازی كلاسهای آموزشی تلاش نموده‌اند اظهار داشت: دوره‌های تخصصی كنترل فوران چاه به مدت ٤٠ ساعت و به صورت حضوری با رعایت كلیه پروتكل‌های بهداشتی توسط مهندس مجتبی اورنگی از مدرسین و اساتید داخلی شركت برگزار می‌شود و پس از پایان دوره و موفقیت در آزمون مربوطه، فراگیران، گواهی‌نامه معتبر را دریافت می‌كنند.
در ادامه محمد صادقی رئیس‌دفتر مدیر عامل و سعید لواف مدیریت منابع انسانی شرکت نیز طی سخنانی با تشریح اهداف و برنامه‌های تدوین شده این دوره تخصصی؛ بر برگزاری مستمر دوره های مختلف آموزشی ویژه همکاران و در مناطق مختلف ستادی و عملیاتی شرکت تاکید نمودند.
شایان ذکر است كلاسهای آموزشی پایگاه پشتیبانی شیراز به واسطه نزدیكی به محل سكونت کارکنان, با ظرفیت و قابلیت مطلوب ارائه خدمات به سایر شركت‌ها نیز راه‌اندازی و افتتاح گردیده‌است. استفاده از بروزترین نسخه تهیه‌شده از كتاب تخصصی كنترل فوران چاه در راستای ارائه استاندارد های آموزشی نیز یكی دیگر از مزایای این دوره‌های تخصصی در شركت حفاری شمال می‌باشد.
 

روتيتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (206)
گروه خبر: حفاری
کد خبر: 1922