حفاری شمال


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

آخرین وضعیت دستگاههای حفاری خشکی شرکت حفاری شمال در منطقه عملیاتی سرخس بررسی شد

آخرین وضعیت دستگاههای حفاری خشکی شرکت حفاری شمال در منطقه عملیاتی سرخس بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت حفاری شمال- در این بازدید که مدیران عامل شرکت‌‌های حفاری شمال و پدکس، مهندس زیار را همراهی می‌کردند، آخرین وضعیت دستگاههای حفاری خشکی NDC113 و NDC115 حفاری شمال مستقر در منطقه خانگیران و 203 پدکس واقع در نقطه صفر مرزی چشمه شور بررسی شد. همچنین مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در این سفر از نزدیک با پرسنل عملیاتی فعال بر روی دستگاههای حفاری ملاقات و دستورات لازم به منظور رسیدگی به درخواست‌ها و رفع مشکلات‌شان‌ را صادر کرد.
در ادامه نیز آخرین وضعیت حضور شرکت‌های تابعه هلدینگ در منطقه عملیاتی خانگیران و چشمه‌شور با حضور مهندس زیار مدیرعامل هلدینگ، حسن نوری‌زاده فرماندار سرخس، یحیی فیضی مدیرعامل شرکت پالایش شهید هاشمی‌نژاد و دکتر پاکروان معاون فنی و مهندسی هلدینگ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ادامه‌ی این سفر، دومین شورای معاونان هلدینگ انرژی گستر سینا و مدیران عامل شرکت‌های تابعه برگزار شد که در این جلسه مهندس زیار پس از استماع گزارش معاونان هلدینگ و مدیران عامل شرکت‌های تابعه، ضمن تأکید مجدد بر سیاست توسعه‌ای هلدینگ در سال 1401، آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای این سیاست را تشریح کرد.
دکتر پاکروان معاون فنی و مهندسی هلدینگ، دکتر مصطفوی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ، دکتر دیبا معاون مالی و منابع انسانی هلدینگ و مدیران عامل شرکتهای تابعه هلدینگ از جمله مهندس عاصمی مدیرعامل شرکت حفاری شمال، مهندس عزیزی مدیرعامل شرکت نفت بهران، مهندس فروزنده مدیرعامل پدکس، مهندس صادقی مدیرعامل شرکت پالایش قطران ذغالسنگ اصفهان، مهندس معین‌پور مدیرعامل شرکت صنعتی دوده‌فام، دکتر عبدالملکی مدیرعامل شرکت ایران تایر و مهندس سپهری مدیرعامل شرکت پیشرو ایران در این جلسه حضور داشتند.
گزارش تصویری

روتيتر: با حضور مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا و مدیران عامل شرکتهای تابعه در نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان،
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1117)
گروه خبر: حفاری
کد خبر: 2044