حفاری شمال


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

حمایت و مساعدت ویژه هلدینگ انرژی گستر سینا از طرحها و برنامه های توسعه محور شرکت حفاری شمال

حمایت و مساعدت ویژه هلدینگ انرژی گستر سینا از طرحها و برنامه های توسعه محور شرکت حفاری شمال

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال ، مهندس محمد زیار مدیرعامل و شورای معاونین هلدینگ انرژی گستر سینا، روز دوشنبه سوم مرداد ماه جاری با هدف بررسی وضعیت جاری و همچنین برنامه ریزی های آتی شرکت حفاری شمال در دفتر ستاد این شرکت حضور پیدا کردند. 
مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در جلسه با مدیرعامل، معاونین و مدیران حفاری شمال ، تکیه بر لزوم و ضرورت برخورداری مدیران و کارکنان از روحیه کار جهادی به عنوان رمز موفقیت سازمانهای پیشرو و با تاکید بر تقویت  عِرق  و اهتمام حرفه‌ای در سازمان، حمایت مجدد هلدینگ انرژی گستر سینا به عنوان بزرگترین سهامدار شرکت حفاری شمال را خاطر نشان ساخت. 
وی پس از استماع گزارش بخشهای مختلف شرکت و بررسی مسائل با لحاظ اولویت‌های عملیاتی، حمایت و مساعدت هر چه بیشتر شرکت حفاری شمال را جهت حضور گسترده تر و مطلوبتر به پروژه های عملیاتی و  از طریق هلدینگ انرژی گستر سینا ابلاغ کرد.
همچنین با توجه به ضرورت پیگیری موضوعات مطروحه در زمینه‌ وضعیت دستگاه‌های حفاری و پروژه های جاری تا حصول نتیجه مطلوب، مقرر شد این نشست‌ها طی هفته های آتی جهت تعیین راهکارها و رفع مشکلات ادامه یابد و نیز در راستای وصول مطالبات و رفع موانع فعالیت موثر شرکت، جلسات و مذاکرات لازم با مدیران عامل شرکت‌های کارفرمایی با حضور مدیرعامل هلدینگ هماهنگ و برگزار شود.
در این بازدید مهندس زیار با توجه به در پیش بودن برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت، به منظور رعایت حال سهامداران حقیقی و حقوقی با تاکید بر ضرورت و توجه به صرفه و صلاح شرکت و ذینفعان و در راستای بهبود شرایط و افزایش ارزش افزوده شرکت، در سایه تلاش مضاعف، تعامل، همدلی، هم‌افزایی و بهره وری بیش از پیش دارایی‌ها و تجهیزات در اختیار، به مدیران حفاری شمال مواردی را خاطر نشان ساخت. 
بازدید از قسمت‌های مختلف شرکت حفاری شمال و گفت‌وگوی صمیمانه با همکاران و پرسنل ستاد این شرکت و قرار گرفتن در جریان روند فعالیت‌ها و امور جاری از دیگر بخش‌های این بازدید بود.
گزارش تصویری

روتيتر: در بازدید ۴ ساعته مهندس زیار از حفاری شمال صورت گرفت؛
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (318)
گروه خبر: حفاری
کد خبر: 2058