Home
اخبــار / حفاری
بازدید مدیرعامل از روند بازسازی دستگاه حفاری دریایی الیما و پایگاه پشتیبانی بهشهر

بازدید مدیرعامل از روند بازسازی دستگاه حفاری دریایی الیما و پایگاه پشتیبانی بهشهر

کـد خبر: 1917


07 مهر 1400

ساعت: 12:37

نویسنده:

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال- در روز سه‌شنبه مورخ ششم مهرماه مسعود عیدی مدیرعامل به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت با حضور در پایگاه پشتیبانی بهشهر و مجتمع کشتی‌سازی صدرا در جریان آخرین روند پروژه بازسازی سکوی حفاری دریایی الیما قرار گرفتند.
در ابتدای این بازدید که  به دعوت مدیر مجتمع کشتی‌سازی صدرا صورت پذیرفت، جلسه‌ای با موضوع تشریح روند بازسازی توسط مدیر و روسای فنی و اجرایی این مجموعه برگزار شد و حاضرین در جریان آخرین فعالیتهای عملیاتی و اجرایی بازسازی سکوی حفاری دریایی الیما قرار گرفتند. در ادامه محمد مرادی مدیر بازسازی پروژه الیما و مهران طهماسبی رئیس منطقه حفاری در دریا ضمن تشریح مراحل پیشرفت عملیات، کمبودها؛ موانع و همچنین اهم برنامه‌ریزیها و فعالیت‌های عملیاتی آتی پروژه را نیز عنوان نمودند.
در خاتمه مدیرعامل شرکت ضمن برگزاری نشست صمیمانه با کارکنان این پروژه؛ با تقدیر از فعالیت‌های مثبت صورت گرفته بر ادامه این روند رو به رشد تاکید نمود. وی سپس با حضور در انبارهای قطعات دستگاه حفاری الیما در پایگاه بهشهر از آنها بازدید نموده و در جریان برنامه تجهیز خوابگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی این پایگاه قرار گرفت.
گزارش تصویری

  • بازدید مدیرعامل از روند بازسازی دستگاه حفاری دریایی الیما و پایگاه پشتیبانی بهشهر

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل