Home
اخبــار / حفاری
دیدار مدیرعامل با كاركنان دستگاه‌های حفاری خشكی NDC115 وNDC113  شرکت حفاری شمال

دیدار مدیرعامل با كاركنان دستگاه‌های حفاری خشكی NDC115 وNDC113 شرکت حفاری شمال

کـد خبر: 1929


01 آبان 1400

ساعت: 10:18

نویسنده:

مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران با حضور در مناطق عملیاتی منطقه سرخس استان خراسان رضوی از نزدیك در جریان روند فعالیت‌های عملیاتی قرار گرفتند. 


به گزارش روابط عمومی شركت حفاری شمال، مدیرعامل؛ معاونین و جمعی از مدیران در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۲۸ با حضور در منطقه عملیاتی سرخس خراسان رضوی، با كاركنان دستگاه‌های حفاری خشكی NDC115 و NDC113 شركت حفاری شمال دیدار و گفتگو كردند.
مدیر عامل شركت حفاری شمال با تبریك هفته وحدت و گرامیداشت ایام ولادت پیغمبر رحمت و مهربانی حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌وقفه و مستمر همکاران مستقر در این دستگاه‌ها، توانمندی‌های عملیاتی و فنی مهندسی كاركنان شركت حفاری شمال را مایه مباهات و سربلندی صنعت نفت و حفاری كشور دانست.
در ادامه کارکنان عملیاتی و حفارمردان در بخشهای مختلف نیز با بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون برنامه‌ها و پروژه‌های آتی شرکت و همچنین طرح مسائل شغلی و سازمانی خود مواردی را ابراز نموده و مدیرعامل نیز ضمن شنیدن نقطه نظرات آنان و ارائه پاسخ، جهت پیگیری موضوعات مطرح شده دستور رسیدگی داد .
همچنین در این بازدید که با حضور معاونین عملیاتی و مدیریت منابع انسانی شرکت همراه بود؛ كاركنان پیشنهادها، راهکارها، ایده‌های نو، چالش‌ها و مشکلات عملیاتی را مطرح نموده و از سوی مدیریت‌های مربوطه شرکت نیز هماهنگی‌های لازم جهت پیگیری موضوع و بررسی‌های فنی و تخصصی و طرح در جلسات مرتبط انجام شد. 
 گفتنی است با فعالیت دستگاه حفاری خشكی NDC115 شركت حفاری شمال، دستگاه‌های حفاری فعال در این منطقه عملیاتی به دو دستگاه افزایش یافت.
گزارش تصویری

  • دیدار مدیرعامل با كاركنان دستگاه‌های حفاری خشكی NDC115 وNDC113  شرکت حفاری شمال

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل