Home
اخبــار / حفاری
استقرار دستگاه حفاری خشكی 202 در موقعیت چاه 480 میدان نفتی مارون

استقرار دستگاه حفاری خشكی 202 در موقعیت چاه 480 میدان نفتی مارون

کـد خبر: 1944


30 آبان 1400

ساعت: 12:26

نویسنده:

به گزارش روابط عمومی شركت حفاری شمال علی فروزنده مدیر پروژه مارون شركت حفاری شمال از استقرار دستگاه حفاری خشكی 202 شركت پدكس با موفقیت در موقعیت عملیاتی  چاه 480 منطقه نفتی مارون خبر داد.
دكتر علی فروزنده در حاشیه اثبات عملیاتی این دكل اظهار داشت: با همت و تلاش متخصصان توانمند شركت حفاری شمال، دستگاه حفاری ۲۰۲ مستقر در محل چاه ۴۸۰ مارون در ساعت صفر بامداد مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ اثبات گردید و پنجمین بسته كاری تحت الارض پروژه مارون ١ و ٤ وارد فاز عملیاتی شد. این چاه یكی از چاههای جدیدیست كه در میدان مارون تا عمق نهایی ٤٨٦٦ متری و در مخزن آسماری برای اولین بار به صورت افقی به طول ١٠٠٠ متر  (طول بخش افقی) در این میدان حفاری خواهد شد.
وی افزود: در حال حاضر پروژه مارون شركت حفاری شمال در بین كلیه شركتهای حاضر در توسعه میادین ٢٨ مخزن، تنها پروژه ای می باشد كه با ٣ دكل فعال و عملیاتی در جهت انجام تعهدات قرادادی این پروژه ملی تلاش می نماید.
مدیر پروژه مارون شركت حفاری شمال در پایان ضمن عرض خسته نباشید به كاركنان پرتلاش این شركت، این موفقیت را ناشی از كار جهادی تیمی كارفرمای محترم، پرسنل زحمت كش شركت حفاری شمال و كلیه پیمانكاران این پروژه و همچنین حمایتهای مستمر مدیریت محترم هلدینگ انرژی گستر سینا و مدیرعامل محترم شركت حفاری شمال دانست و از كلیه عزیزان تشكر و قدردانی نمود.
 

  • استقرار دستگاه حفاری خشكی 202 در موقعیت چاه 480 میدان نفتی مارون

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل