Home
اخبــار / حفاری
پایگاه پشتیبانی عملیاتی بهشهر میزبان اولین بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال

پایگاه پشتیبانی عملیاتی بهشهر میزبان اولین بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال

کـد خبر: 1946


02 آذر 1400

ساعت: 15:40

نویسنده:

سرپرست شرکت حفاری شمال از تاسیسات فنی، سوله های عملیاتی، اسکله ها و شناورهای پشتیبانی پایگاه عملیاتی - پشتیبانی بهشهر بازدید بعمل آورد.


به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال-  در روز سه شنبه مورخ ۲ آذر ماه 1400 محمد هادی عاصمی سرپرست شرکت حفاری شمال با همراهی جمعی از مدیران و با هدف دیدار چهره به چهره با پرسنل شرکت، ضمن بازدید از واحدها و بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی پایگاه پشتیبانی بهشهر، با کارکنان نیز بصورت صمیمانه دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست شرکت حفاری شمال در این دیدار از انبار مرکزی و انبار کالای شركت بازدید بعمل آورد و با حضور در دفاتر اداری پایگاه بهشهر با تاکید بر تلاش مضاعف همکاران در جهت اعتلای اهداف سازمانی، خاطر نشان ساخت: باتوجه به حضور متخصصان متعهد و جوان شرکت حفاری شمال؛ تلاش و کوشش خود را برای دفاع از کارنامه درخشان فعالیت شرکت حفاری شمال در انجام پروژه های عملیاتی پیش رو در اقصی نقاط میهن عزیزمان بکار خواهیم بست.
عاصمی در خاتمه، ضمن آرزوی سلامتی و خسته نباشید به یکایک کارکنان عملیاتی شركت، در جریان آخرین روند پیشرفت عملیاتی و همچنین بررسی مشکلات فنی، اداری و سازمانی همکاران مستقر در پایگاه پشتیبانی بهشهر قرار گرفت .
گزارش تصویری

  • پایگاه پشتیبانی عملیاتی بهشهر میزبان اولین بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل