Home
اخبــار / حفاری
بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال از روند فعالیتهای عملیاتی دستگاه‌های حفاری خشکی پروژه مارون و پایگاه پشتیبانی جنوب (اهواز)

بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال از روند فعالیتهای عملیاتی دستگاه‌های حفاری خشکی پروژه مارون و پایگاه پشتیبانی جنوب (اهواز)

کـد خبر: 1965


13 دی 1400

ساعت: 13:35

نویسنده:

روز یکشنبه مورخ 1400/10/12 سرپرست شركت حفاری شمال با همراهی رییس هیات مدیره شرکت، از دستگاههای حفاری خشكی پروژه مارون و پایگاههای پشتیبانی و مناطق عملیاتی جنوب (اهواز) بازدید كردند.


به گزارش روابط عمومی شركت حفاری شمال _ سرپرست و رئیس هیات مدیره شركت حفاری شمال با همراهی معاونین و مدیران شرکت در بازدید و سفر یك روزه به  شهر اهواز، از دستگاههای حفاری خشكی (پروژه مارون) NDC117 و NDC119 و همچنین پایگاه‌های پشتیبانی بازدید و با كاركنان ستادی و عملیاتی مستقر در منطقه دیدار و گفتگو کردند.
در این بازدید ها مهندس محمد هادی عاصمی سرپرست شركت حفاری شمال ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در شرکت، دستاوردهای حاصل از انجام فعالیتهای عملیاتی و پشتیبانی را مثبت ارزیابی کرده و برای كاركنان عملیاتی شرکت در اقصی نقاط میهن عزیز و اسلامی آرزوی سلامتی و موفقیت نمود.
گفتنی است معاون پشتیبانی، مدیر پروژه مارون و مدیر پروژه گلخاری در این بازدید، سرپرست و رئیس هیات مدیره شرکت را همراهی نمودند. 

گزارش تصویری
 

  • بازدید سرپرست شرکت حفاری شمال از روند فعالیتهای عملیاتی دستگاه‌های حفاری خشکی پروژه مارون و پایگاه پشتیبانی جنوب (اهواز)

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل