Home
اخبــار / حفاری
برگزاری جلسه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در شرکت حفاری شمال
با حضور ارزیابان مركز ملی تعالی و پیشرفت صورت پذیرفت؛

برگزاری جلسه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در شرکت حفاری شمال

کـد خبر: 2047


23 خرداد 1401

ساعت: 11:39

نویسنده:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شركت حفاری شمال _ جلسه ارزیابی مدل تعالی سازمانی در سطح تقدیرنامه روز سه شنبه مورخ ۱۷ خرداد ماه با حضور مهندس عاصمی مدیر عامل، معاونین، مدیران و کارشناسان بخشهای مختلف شرکت حفاری شمال و همچنین ارزیابان مرکز ملی تعالی و پیشرفت در ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید. 
در آغاز مراسم افتتاحیه آیاتی از کلام الله مجید قرائت گردید و پس از پخش تیزر معرفی شركت، دکتر مجید دربارپناه مدیر تعالی شرکت حفاری شمال، ضمن تشریح روند رو به رشد و برنامه های در دست اقدام این مدیریت، از مجموعه فعالیتهای صورت گرفته و پیگیری نمایندگان مدیریتهای شرکت مرتبط با نظام تعالی و پیشرفت تقدیر و تشکر نمود. 
مهندس عاصمی مدیر عامل شرکت حفاری شمال نیز ضمن حضور در جلسه و تاکید بر اهمیت موضوع پیاده سازی مدل تعالی در سازمان، به نقش مشارکت و همکاری تمامی پرسنل شرکت در تحقق این مهم اشاره نمود و پس از استماع نقطه نظرات نمایندگان معاونت‌ها و مدیران شرکت و همچنین ارزیابان مرکز ملی تعالی راهکارها و نقطه نظراتی را بیان نمود .
 در ادامه دکتر مسعود خورشیدی آزاد معاون برنامه‌ریزی و سیستم‌ها نیز با عرض خیر مقدم و خوش‌آمدگویی به ارزیابان و مدعوین، ضمن معرفی فعالیتها و پروژه های عملیاتی و ستادی، به تشریح و تبیین اهداف و برنامه های آتی و نقشه راه شرکت حفاری شمال در مسیر توسعه و پیشرفت پرداخت و آمادگی کامل شرکت را جهت ارزیابی و اجرایی نمودن مدل نظام تعالی، مهم و حیاتی عنوان نمود . 
دکتر خورشیدی آزاد با تقدیر از تمامی همکاران و عوامل که بصورت مستقیم در زمینه اجرای مدل تعالی سازمانی تلاش می نمایند، افزود: معاونت برنامه‌ریزی و سیستم‌ها در جهت گسترش چشم‌انداز و نیز پیاده‌سازی اهداف سازمانی بسیار جدی و مصمم است و خاطرنشان نمود: در این راستا قالب منشور اخلاقی سازمانی و ماموریت سازمانی شرکت را حول آن محور برنامه ریزی و مدیریت کرده ایم.
دکتر اقتداریان ارزیاب ارشد جایزه ملی تعالی و پیشرفت نیز با ابراز خرسندی از فعالیتهای صورت گرفته،  هدف از حضور نمایندگان مرکز تعالی در شرکت حفاری شمال را انجام متمرکز مراحل کنترل و ارزیابی اصولی و استاندارد جهت حصول اطمینان از استقرار مدل تعالی در شرکت و کسب نتایج لازم بیان نمود . 
گفتنی است جلسات ارزیابی توسط کارشناسان و ارزیابان مرکز تعالی و پیشرفت بصورت فشرده طی سه روز کاری برنامه ریزی و اجرا گردید که طی روز های سه شنبه و چهارشنبه ارزیابی از معاونت‌ها و مدیریت‌های ستادی در تهران و در روز پنج شنبه نیز با حضور و بازدید از مناطق عملیاتی و پشتیبانی جنوب (اهواز) و دستگاه حفاری خشکی NDC117 شرکت حفاری شمال توسط تیم ارزیابی با همراهی مدیر تعالی شرکت به پایان رسید. 
شایان ذکر است حضور مستمر و هر ساله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا، در جایزه ملی تعالی و پیشرفت از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان تکلیف به شرکت‌های تابعه برنامه‌ریزی و ابلاغ گردیده است.
گزارش تصویری

  • برگزاری جلسه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در شرکت حفاری شمال

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل