Home
اخبــار / حفاری
برپایی میز دانش بنیان و تولید داخل در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

برپایی میز دانش بنیان و تولید داخل در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

کـد خبر: 2157


28 اردیبهشت 1402

ساعت: 13:12

نویسنده:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت حفاری شمال- این شرکت بر اساس شعار سال، مهار تورم و رشد تولید اقدام به برپایی میز دانش بنیان و ساخت داخل و میزبانی از شرکتهای دانش بنیان، فناوران و اساتید دانشگاهی و دانشجویان نموده است.
در این راستا، مهندس محمد مرادی، معاونت فنی و مهندسی شرکت حفاری شمال گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در استفاده حداکثری از ظرفیت دانش بنیان داخل کشور، میز دانش بنیان و تولید داخل در غرفه شرکت حفاری شمال تشکیل شده است. هدف از برپایی این میز شناسایی و ارتباط با دانشگاهیان، شرکتهای دانش بنیان، نوآوران و فناوران با رویکرد نوآوری باز می باشد. 
لذا با توجه به سیاست کلی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و هلدینگ انرژی گستر سینا در راستای حمایت از شرکتهای دانش بنیان، شرکت حفاری شمال از طرحهای فناورانه ای که در جهت سند نقشه را توسعه فناوری این شرکت باشد، حمایت خواهد نمود. اجرای موفقیت آمیز این طرح ها علاوه بر صرفه جویی ارزی باعث نهادینه کردن بحث تحقیق و توسعه در صنعت حفاری کشور خواهد شد.
 لذا از تمامی فعالان این عرصه تقاضا می شود در روزهای باقیمانده، ضمن بازدید از غرفه شرکت حفاری شمال، برای برقراری ارتباط و ارائه توانمندیهای خود به این میز مراجعه نمایند.
 

  • برپایی میز دانش بنیان و تولید داخل در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل