Home
اخبــار / صنعت نفت
مدیران غولهای نفتی دنیا با وزیر نفت دیدار کردند

مدیران غولهای نفتی دنیا با وزیر نفت دیدار کردند

کـد خبر: 679


13 خرداد 1394

ساعت: 11:29

نویسنده:

وزیر نفت ایران بعد از ظهر امروز (چهارشنبه، ١٣ خردادماه) در هتل محل اقامت خود با برخی مدیران غولهای نفتی دنیا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شركت حفاري شمال به نقل از شانا، بیژن زنگنه امروز پس از برگزاری دومین نشست تخصصی ششمین سمینار سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) که ریاست آن را به عهده داشت، در هتل محل اقامت خود پذیرای برخی نمایندگان غولهای نفتی دنیا که مشتاق حضور در صنعت نفت ایران پس از برداشته شدن تحریمها هستند، شد.

وزیر نفت همچنین در حاشیه ششمین سمینار اوپک با آلکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه و محمد بن صالح الساده، وزیر صنعت و انرژی قطر دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس اين گزارش، سمینار بین المللی اوپک که هر سه سال یکبار برگزار می شود یکی از قدیمی ترین رویدادهای انرژی در جهان به شمار می آید و وزیران نفت کشورهای عضو و غیرعضو اوپک، مدیران نهادهای بین المللی، مدیران شرکتهای نفتی دولتی و بین المللی، مدیران دیگر صنایع، نهادهای مشهور علمی، تحلیلگران و نمایندگان رسانه های جهانی را گردهم می آورد.

اوپک این سمینارها را از سال ٢٠٠١، با هدف ایجاد انگیزه تازه در صنایع کلیدی و ایجاد راههای جدید برای انجام مذاکرات و همکاری در بخشهای مختلف انرژی برگزار می کند.

بیژن زنگنه که بامداد امروز (چهارشنبه، ١٣ خردادماه) برای حضور در یکصد و شصت و هفتمین نشست اوپک و ششمین سمینار این سازمان تهران را به مقصد وین ترک کرد، روز پرکاری را در نخستین روز حضورش در وین پشت سر گذاشت.

  • مدیران غولهای نفتی دنیا با وزیر نفت دیدار کردند

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل