Home
قدیمی‎ترین شرکت نفتی نروژ مشتاق حضور در ایران است

قدیمی‎ترین شرکت نفتی نروژ مشتاق حضور در ایران است

کـد خبر: 985


26 آبان 1395

ساعت: 13:09

نویسنده:

مدیر عامل شرکت دی ان او نروژ اعلام کرد این شرکت قصد دارد از طریق ایجاد یک زیرشاخه در ایران، فعالیت خود را در صنعت نفت جمهوری اسلامی گسترش دهد.


به گزارش روابط عمومي شركت حفاري شمال به نقل از شانا، بیورن دیل، مدیر عامل شرکت نروژی دی ان او امروز (چهارشنبه ٢٦ آبان ماه) در اعلام کرد این شرکت امیدوار است با تأسیس زیرشاخه خود با نام "دی ان او ایران"، همکاری خود را با صنعت نفت ایران افزایش دهد.
وی در حاشیه امضای تفاهمنامه همکاری دی ان او با شرکت ملی نفت برای بررسی توسعه میدان چنگوله، گفت: باور داریم که میدان چنگوله که شباهت‎های زیادی با تجربه های گذشته ما دارد و می توانیم آن را با هزینه پایین و سرعت بالا توسعه دهیم.
مدیر عامل دی ان او با اشاره به موفقیت این شرکت در تولید روزانه ١٢٠ هزار بشکه نفت در اقلیم کردستان عراق، گفت: افزون بر فعالیت در اقلیم کردستان، ما بخش مربوط به عمان را در میدان نفتی هنگام در تنگه هرمز توسعه می دهیم و آمادگی داریم در این زمینه نیز با طرف ایرانی همکاری داشته باشیم.
دیل همچنین در ارتباط با الگوی جدید قراردادهای نفتی (آی پی سی) گفت: ما مشتاق هستیم که پیش‎نویس نهایی این قراردادها را مشاهده کنیم و امیدواریم این الگو مبنای خوبی برای کار ما در اینجا فراهم کند.

  • قدیمی‎ترین شرکت نفتی نروژ مشتاق حضور در ایران است

نظرات خوانندگان خبر

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

نظر شما در مورد این خبر

نام

ایمیل